KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15306386
nr 1530 6386
Blandteknik
2 st, Bali, bland annat Gung Raka Sarang Kuruh, duk, 15x10 - 23x18 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 38x33 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:51:52
27/3 20:39:28